پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نسبت به پذیرش تعداد محدودی شرکت رشدی و توسعه‌ای با شرایط و مزایای ذیل برای استقرار در شعبه پارک دانشگاه تهران واقع در سایت امام سجاد(ع) واقع در کیلومتر 26 جاده کرج اقدام می‌نماید. با توجه به اینکه سایت مذکور از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ایجاد پارک علم و فناوری تجاری ICT اختصاص یافته است، شرکت‌هایی که در این مرحله پذیرش می‌شوند پس از شروع رسمی فعالیت پارک مذکور به صورت خودکار به عنوان پذیرفته شده آن پارک تلقی خواهند شد و از مزایای یک پارک علم و فناوری تجاری با پشتوانه مشترک دانشگاه تهران و وزارت ICT برخوردار خواهند بود.


اهم مزایای پذیرفته شدگان این دوره و استقرار آنها در سایت امام سجاد(ع) به شرح زیر است:


1- استفاده از خدمات برتری بخش پارک شامل:
1-1- اسکان در فضای با کیفیت با دسترسی عالی از شهرهای تهران و کرج
1-2- برخورداری از زیرساخت شبکه اطلاعات پر سرعت
1-3- برخورداری از فضای ابری
1-4- برخورداری از شرایط محیط پاک نرم افزاری
1-5- برخورداری از حمایت‌های مالی با ضریب دو نسبت به مقررات پارک دانشگاه تهران(ویژه شرکت‌های رشدی)
1-6- برخورداری از تخفیف اجاره 50% دوره راه‌اندازی و شش ماهه آغاز اسکان
2- امکان بهره‌مندی از مزایای برنامه‌های برتری بخش پارک شامل:
2-1- برنامه توسعه شرکت‌های جوان
2-2- برنامه های تسهیل دسترسی به بازار ملی
2-3- برنامه‌های توسعه تعاملات و همکاری بین‌المللی
2-4- امکان مشارکت در پروژه‌های پیشران پارک


شرکت‌های پذیرفته شده در قدم اول از مزایای معمول پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مزایای بند‌های 1-5 و 1-6 برخوردار خواهند بود و ارائه سایر خدمات و برنامه‌های برتری بخش، پس از شروع فعالیت رسمی پارک علم و فناوری تجاری ICT به مرور به پذیرفته شدگان ارائه خواهد شد.
آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مدارک، حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1396/04/24 و یا دریافت 30 درخواست اول، خواهد بود.
بدیهی است به درخواست پذیرش متقاضیانی که کاربرگ ها و مدارک مورد نیاز را بصورت ناقص تکمیل نموده اند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین با توجه به محدودیت فضا جهت پذیرش و استقرار متقاضیان، اولویت پذیرش با شرکتهایی است که در مدت زمان مذکور، تقاضای خود به همراه کلیه مستندات لازم را ارسال نموده و مطابق نظر کارگروه ارزیابی، امتیاز بالاتری را کسب نمایند.

حداقل شرایط مورد نیاز جهت پذیرش در دوره توسعه شعبه پارک دانشگاه تهران واقع در سایت امام سجاد(ع) :


1.    عدم عضویت و استفاده هم زمان از تسهیلات سایر پارک های علم و فناوری کشور.
2.    داشتن سابقه سه ساله فعالیت شرکت و ارائه حداقل سه اظهارنامه مالیاتی (در صورت تغییر عنوان شرکت، سوابق شرکت قبلی که حداقل 50% سهامداران مشترک باشند، الزامی است)
3.    داشتن حداقل هشت میلیارد ریال درآمد مطابق اظهارنامه مالیاتی در سه سال اخیر (مجموعاً)
4.    ارائه حداقل 30 لیست بیمه ماهانه در طی مدت سه سال اخیر
5.    ارائه دهنده محصولات و خدمات در سطوح فناوری متوسط به بالا در حوزه ICT(منظور محصولات و خدماتی است که از فرآیندهای تحقیق و توسعه و یا مهندسی معکوس تولید شده باشند.)

شرکت‌های رویشی می‌توانند به اعتبار شرکت مؤسس، متقاضی شرکت در دوره رشد و یا توسعه باشند.( منظور از شرکت رویشی، شرکتی است که توسط یک شرکت موجود که شرایط آن حداقل 2 برابر شرایط مندرج در بند‌های یک الی چهار است، به وجود آمده و حداقل 40% سهام آنها، متعلق به شرکت مادر و یا سهام‌داران شرکت اصلی باشد.)


در صورت وجود هر گونه پرسش و یا نیاز برای پیگیری فرآیند پذیرش، می توانید با کارشناسان پذیرش و ارزیابی پارک با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید :
1-     آقای امیر فتاح ضیایی    تلفن: (داخلی 135) 88334713
2-     آقای غلامرضا رهنما      تلفن: (داخلی 136) 88334713  
 

                                               ورود به فرآیند پذیرش