ما دانش و تجربه خودمان را به اشتراک میگذاریمWe Share Our Knowledge & Experience

استارتاپ ویکند یادگیری الکترونیکی و محتوای الکترونیکی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه تهران از 9 تا 11 اسفندماه 1396 برگزار میشه. توی این رویداد از چهارشنبه صبح تا جمعه غروب کنار همیم تا کلی چیز یاد بگیریم، ‌حرف بزنیم، بحث کنیم و ایده بدیم تا بتونیم ایده مونو به واقعیت تبدیل کنیم.برای اینکه احتمال موفقیت ایده شما توی بازار بالاتر باشه ما به شما پیشنهاد می کنیم خودتون یه تیم قوی بسازید و با تیم توی این برنامه شرکت کنید. اما اگه تیم ندارید نگران نباشید. شما دوستانی دارید که ایده ندارن اما دوست دارن توی تیم روی ایده ها کار کنن و با شما مشارکت کنن. به همین خاطر توی این رویداد میتونین به یکی از حالت‌های تک نفره، تیم دو نفره و یا تیم سه نفره شرکت کنین.
برای چه کسایی این استارتاپ ویکند مفیده؟

اگه ایده داری:

میتونی  ازین طریق با افراد صاحب ایده و موفق زیادی صحبت کنی و ایده‌ت رو پخته‌تر کنی و با کمک فضایی که پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در اختیارت قرار میده به اجرا برسونی. ما مربیانی رو بهت معرفی می کنیم که دغدغه شون کمک به تو برای ثروت مند شدنه!

اگه ایده نداری:


می‌تونه بهت کمک کنه به عنوان یک فرصت که با افراد صاحب ایده و مطرحی که در این رویداد شرکت میکنن آشنا بشی و باعث بشه ازین به بعد بتونی یه جور دیگه هم فکر کنی. ممکنه با یکی از کسانی که ایده دارن و توی تیمشون هستی برای همیشه دوست بشی و با اون تیم به یه شرکت موفق فکر کنی!
اگه واقعا علاقه‌مند هستین این فرصت رو از خودتون نگیرید و توی 100 نفر اولی باشین که ثبت نام میکنن؛‌ چراکه ظرفیت بعد از این تعداد بسته میشه.
هزینه های ثبت نام برای اینه که مطمئن باشیم تا آخرش هستی! توی این سه روز غیر از مربی گری، کارگاه های آموزشی، کلی خوراکی خوشمزه هم داریم برای اینکه دغدغه ای غیر از ایده خودت نداشته باشی.


ردیف

تعداد اعضای تیم

مبلغ(تومان)

1

یک نفره

50.000

2

دو نفره

80.000

3

سه نفره

100.000

.
اگر منتور هستین و دوست دارین در این رویداد با ما همکاری کنین به اینجا مراجعه کنین.


اگر باز سوالی داشتی با شماره 88220700 الی 4 داخلی 121-164 تماس بگیر. منتظر حضورت هستیم.***اینو یادت باشه که اگه برای آرزوهای خودت کار نکنی یه روزی یه نفر پیدا می شه که تو رو استخدام می کنه تا برای آرزوهاش کار کنی !


حامیان تبلیغاتی رویداد: