اولین رویداد تخصصی در زمینه چالش های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و سازمان منطقه آزاد انزلی تحت عنوان "اکسپورت تک" در تاریخ 23 و 24 خرداد ماه سال 1398 در شهر انزلی برگذار میگردد. این برنامه با رویکرد بهبود صنایع واردات و صادرات کشور و ایجاد بستری به منظور استفاده از پتانسیل های داخلی و نیروی مستعد جوان کشور جهت بر طرف نمودن چالش های اساسی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی طرح ریزی گشته است.


بدین منظور با جمع آوری مجموعه مشکلات و چالش های اساسی این مناطق از تمامی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی فعال کشور، اقدام به برگذاری رویداد "Reverse Pitch" میگردد. از شرکت ها، تیم ها و اشخاصی که در زمینه های ذکر شده در "لیست چالش ها" دارای ایده می باشند، خواهشمند است طرح خود را در چارچوب "قالب پروپوزال" ارسالی تکمیل و حداکثر تا تاریخ 26 اردیبهشت ماه 98 به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند: exportech@utstpark.ir


لازم به ذکر است از بین طرح های ارسالی 10 طرح برتر جهت ارائه در رویداد اکسپورت تک انتخاب می گردند. داوری نهایی توسط نمایندگان ویژه معرفی شده توسط روسای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در خلل رویداد اکسپورت تک انجام و بعد از ارائه گروه ها انتخاب می شود و از سه طرح برتر علاوه بر انجام حمایت ویژه به منظور تجاری سازی، تقدیر به عمل خواهد آمد. ضمن اینکه تمامی طرح های ارسالی در صورت داشتن توانمندی های لازم در برطرف نمودن چالش های موجود شانس حمایت از طرف مناطق آزاد و یا پارک علم و فناوری دانشگاه تهران را دارا می باشند.


برای دریافت لیست چالش ها کلیک کنید.


برای دریافت قالب پروپزال کلیک کنید.


جهت اطلاعات بیشتر با شماره 88220700-4  داخلی 151 جناب آقای وزیری راد و آقای رضایی و یا داخلی 167 سرکار خانم محبی فر تماس حاصل فرمایید.