اولین استارتاپ ویکند یادگیری الکترونیکی و محتوای الکترونیکی به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه تهران  برگزار میشود.

استارت آپ   E-LEARNING با هدف تبدیل ایده به کسب و کار از طریق مشاوره و مربیگری از 9 اسفندماه تا 11 اسفندماه 96 در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران شروع به کار خواهد کرد.

مخاطبان این استارت آپ صاحبان ایده در حوزه آموزش و محتوی الکترونیک هستند.

شرکت در این رویداد به یکی از حالات تک نفره، تیم دو نفره و یا تیم سه نفره امکان پذیر است.

شرکت کنندگان محترمی که قصد شرکت تیمی در این رویداد را دارند، ضروری است علاوه بر ثبت اطلاعات خود، نام و اطلاعات دیگر اعضای تیم را نیز وارد نمایند (گام سوم). همچنین توجه فرمایید که در صورت داشتن ایده برای شرکت در این رویداد لازم است عنوان و خلاصه ای از ایده خود را نیز وارد نمایند و در صورت نداشتن ایده در گام " عنوان و خلاصه اثر" عبارت "بدون ایده" را وارد نمایید.
در آخر حتما توجه فرمایید که اولویت پذیرش شرکت در استارتاپ با 150 نفر اول ثبت نام کننده می باشد و پس از تکمیل ظرفیت، پذیرش ثبت نام برای این رویداد بسته خواهد شد. ازینرو در صورتی که مایل به شرکت در این فعالیت می باشید، لازم است ابتدا اقدام به ثبت اطلاعات خود (یا تیم خود) بر روی وب سایت نموده و سپس با مراجعه به صفحه ثبت نام، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

تاریخ شروع ارسال خلاصه آثار     1396-11-10
تاریخ پایان ارسال خلاصه آثار     1396-12-09
تاریخ اعلام نتیجه بررسی خلاصه آثار     1396-12-09
تاریخ شروع ارسال اصل آثار     1396-12-09
تاریخ پایان ارسال اصل آثار     1396-12-09
تاریخ اعلام نتیجه بررسی اصل آثار     1396-12-09

جهت ثبت نام میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

ثبت نام در استارت آپ ویکند  E-LEARNING