پارک علم و فناوری دانشگاه تهران قراره یه رويداد سه روزه رقابتي(Startup Weekend ) تو روزای بیست و هشتم، بیست  و نهم و سی‌ام آذرماه در حوزه IoT برگزار کنه. حتماً میدونین که تا چند سال دیگه IoT (اینترنت اشیاء) بخش مهمی از زندگی ما و یکی از فرصت های اصلی ایجاد کسب وکارها و اشتغال میشه. پس همین الان شروع به ساختن آینده کنین. 


اگه متخصص این موضوع هستین و هنوز شروع نکردین، اگه دید تجاری تون خوبه و یه چیزایی هم راجع به IoT میدونین، حتی اگر جزو هیچ کدوم از دو دسته بالا هم نیستین، بازم برنامه ما فرصت¬های خوبی رو برای شما در نظر گرفته. قراره بهتون با کارگاه¬ها، منتورها و شبکه سرمایه گذاران و مشاوران تخصصی مون کمک کنیم. هدف مونم اینه که تیم بشین و کسب و کارتونو شروع کنین. تازه قراره با کلی آدم دیگه هم آشنا بشین.


خلاصه روزای آخر پاییز  با کلی خوراکی های خوب دورهمیم که واسه آینده مون و پولدار شدن فکر کنیم و آماده شیم.


بازم اگر سوالی داشتین، بین ساعت 9 تا 12 روزای شنبه تا چهارشنبه با شماره های 88220700-3 داخلی 179 تماس بگیرین. مهلت ثبت نام تا بیست آذره . البته هر زمانی که 120 اول ثبت نام کنند تا قبل از بیستم هم مهلت ثبت نام به پایان میرسه.

هزینه های ثبت نام رو هم میتونین تو جدول زیر ببینید:ردیف

تعداد اعضای تیم

مبلغ(تومان)

1

یک نفره

50.000

2

دو نفره

80.000

3

سه نفره

100.000


لینک ثبت نام همین پایینه

ثبت نام در استارت آپ ویکند اینترنت اشیا (IoT)


راستی ما تصمیم گرفتیم برای اینکه  بتونید با آمادگی بهتری تو این رویداد شرکت کنید ،  قبلش یک کارگاه رایگان  4 ساعته با یک مدرس نامبروان تو زمینه IoT براتون برگزار کنیم که اطلاعاتتون رو در مورد فرصتهاي نوآوري و كارآفريني اینترنت اشیا بالاتر ببریم تا ایده هاتون پخته تر بشه و شانس برنده شدنتون بیشتر بشه.  تازه اگر بخواهید هم میتونیم بهتون گواهی حضور در دوره بدیم . لینک ثبت نام همین پایینه. 

ثبت نام در پیش رویداد استارت آپ ویکند اینترنت اشیابازم اگر سوالی داشتین، بین ساعت 9 تا 12 روزای شنبه تا چهارشنبه با شماره های 88220700-3 داخلی 179 تماس بگیرین.  


منتظرتون هستیم.


هزینه های ثبت نام رو هم میتونین تو جدول زیر ببینید: