بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک,کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) روز پنجشنبه ۲۷ تیر ماه ۹۸ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور دکتر آذری جهرمی, وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح شد و تا ۳۰ تیر ماه به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

بنا به گفته رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور, نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. این نمایشگاه، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

 پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که هر ساله حضوری پر رنگ در این نمایشگاه داشته است, امسال نیز با حضور سه شرکت راهکارهای هوشمند پیراد, ویرا افزار آدان و طرح و توسعه اتصال یکپارچه در این نمایشگاه حضور یافت.

لازم به ذکر است بخش ترندز شامل فناوری های اینترنت اشیا، بلاکچین، بیگ دیتا و دیتا ساینتس، رباتیک، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، هوش مصنوعی، اوپن دیتا و رمزارزها می باشد. 

غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به شماره ۱۴۳۸ در سالن ۶ این نمایشگاه قرار دارد.