ما دانش و تجربه خودمان را به اشتراک میگذاریمWe Share Our Knowledge & Experience

 

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران همواره در راستای گسترش و توسعه تعاملات و همکاری های فی مابین با سازمان ها، نهادهای دولتی و خصوصی اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری می نماید. تعدادی از سازمان های همکار که با آنها تفاهم نامه منعقد گردیده است را میتوانید از طریق لینک ذیل ملاحظه نمایید.

 
لیست تفاهم نامه همکاری

 
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در راستای ایفای ماموریت و تحقق اهداف سازمانی خود و حمایت از هسته ها و واحدهای فناور مستقر در پارک در نظر دارد همکاری های دوجانبه و چندجانبه ملی و بین المللی را از طریق انعقاد، مبادله و اجرای تفاهم نامه های همکاری بیش از پیش توسعه دهد.
بدین منظور اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به همکاری با پارک علم و فناوری می توانند درخواست تفاهم همکاری را از طریق تکمیل و ارسال فرم زیر اعلام نمایند.

واحد تجاری سازی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پس از دریافت اطلاعات به منظور بحث و تبادل نظر و بررسی زمینه های همکاری با متقاضیان تفاهم همکاری ارتباط برقرار خواهد نمود.


در ضمن علاقمندان و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تفاهم همکاری می توانند با همکاران مرکز تجاری سازی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با شماره تماس 4-88220700 داخلی 168. 173.138.172 در تماس باشند.

فرم متقاضی

مرور کردن

اطلاعات با موفقیت ثبت و ایمیل شما ارسال شد.