گالری گالری

اخبار اخبار

یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برگزار شد

شناسه : 18460444


همزمان با یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، رویداد ارائه فن آفرینی شیخ بهایی برای نخستین بار توسط شهرک علمی – تحقیقاتی اصفهان و با همکاری رویداد جهانی اسلاش برگزارشد.
در این رویداد که با مشارکت 60 شرکت دانش بنیان صورت گرفت، پس از داوری ابتدایی، از مجموع ۱۷ شرکت نوپا که برای معرفی خود در مدت سه دقیقه انتخاب شده بودند، نمایندگان پنج شرکت برای حضور در رویداد جهانی اسلاش در کشور فنلاند برگزیده شدند که در میان آنان مهندس سید محمد مدنی نماینده شرکت دانش بنیان راه‌کار سرزمین هوشمند ، مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران حضور داشتند.
گفتني است رويداد SLUSH در كشور فنلاند برگزار مي شود و با ميزباني بيش از ۱۵ هزار نفر از سراسر دنيا علاوه بر ايجاد فضايي براي تبادل تجربيات و فراهم آوردن فرصت هاي سرمايه گذاري بر روي شركت هاي داراي فناوري هاي روز دنيا، هر ساله به برگزاري يك مسابقه ارائه فناوري با حضور ۱۰۰ شركت نوپا كه از ميان متقاضيان اين مسابقه انتخاب مي شود اقدام مي كند.
در این رویداد، مهندس مدنی نماینده شرکت راهکار سرزمین هوشمند ابراز امیدواری کرد که با ارائه طرح MBaaS ایرانی از این پس با افزایش 70 درصدی سرعت توسعه پروژه های نرم افزاری و کاهش زمان تولید برنامه های موبایلی (از یکسال به 3 ماه) روبرو خواهیم شد و با هدف تبدیل هزینه به درآمد گام خواهیم برداشت.
یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و اولین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی روز شنبه ۱۹ اردیبهشت در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی شروع به کار کرد و عصر دوشنبه ۲۱ اردیبهشت به کار خود پایان داد

 


فراخوان فراخوان

رونمایی از محصولات برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مراسم رونمایی از 9 محصول برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان همكاري در زمينه آموزش کاربردی و مشاوره حرفه ای در كلينيك كسب و كار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مركز تجاري سازي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي توانمند سازي هسته ها و واحدهاي فناور مستقر...
فراخوان جذب سرمایه گذار نیمه دوم سال 1395
متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری...
فراخوان فن بازار نیمه دوم سال 1395
کلیه شرکتهای متقاضیِ شرکت در فن بازار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان رونمائی نیمه دوم سال 1395
تجاری سازی در راستای اهداف خود و نیز از سویی با توجه به برگزاری موفقیت آمیز...
فراخوان پذیرش در برنامه شكوفايي دو
پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي مأموريت حمايت از ايجاد كسب و كارهاي...