گالری گالری

اخبار اخبار

نشست هم انديشي و ضیافت افطاري پارك علم و فناوري دانشگاه تهران با حضور داوران و استادان راهنماي برنامه شكوفايي یک برگزار شد.

شناسه : 50423442

نشست هم انديشي و ضیافت افطاري پارك علم و فناوري دانشگاه تهران با حضور داوران و استادان راهنماي برنامه شكوفايي يك روز یکشنبه مورخ 13/04/95 در ساختمان امام رضا (ع) دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست رئیس پارک علم و فناوری به تشریح فرآیند حمایتی برنامه های مرکز کارآفرینی پارک پرداخت.
دکتر محمد جعفر صدیق ضمن تشریح اهمیت اقتصاد دانش بنیان و نقش دانشگاهها در حمایت از طرح ها و ایده های دانشجویی به تدوین و اجرای برنامه های مرکز کارآفرینی پارک با هدف حمایت از طرح ها و ایده های دانشگاهی به منظور دستیابی به توانمندی تولید محصول پرداختند.

 


همچنین دکتر بهناز بخشنده مدیر مرکز کارآفرینی پارک توضیحاتی در خصوص دستورالعمل و فرایند اجرای مسابقات عملی دانشجویی بر پایه واحد درسی دانشگاهی و همچنین اجرای همایش میان دوره برنامه شکوفایی یک در خرداد ماه سال جاری ارائه کردند.
در ادامه این نشست ضمن پرسش و پاسخ، با حضور دکتر طهمورث حسنقلي پور رییس دانشکده مدیریت به ظرفیت های دانشکده مدیریت در خصوص توانمندسازی در بخش های مربوط به مطالعه بازار، سیستم های حسابداری و حسابرسی و ورود به بورس برای طرح های پذیرفته شده در برنامه های شکوفایی یک اشاره شد و از کلیه اعضای حاضر در جلسه درخواست شد تا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه شکوفایی پارک علم و فناوری مطرح نمایند.
در این جلسه همچنین جدول زمان بندی همایش پایان دوره برنامه شکوفایی یک تقدیم اعضای حاضر شد. بر اساس این جدول زمان برگزاری همایش پایان دوره 1 و2 مهر ماه سال 1395 خواهد بود.
مراسم همزمان با اذان مغرب جهت اقامه نماز و صرف افطار به پایان رسید.  

 


فراخوان فراخوان

رونمایی از محصولات برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مراسم رونمایی از 9 محصول برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان همكاري در زمينه آموزش کاربردی و مشاوره حرفه ای در كلينيك كسب و كار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مركز تجاري سازي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي توانمند سازي هسته ها و واحدهاي فناور مستقر...
فراخوان جذب سرمایه گذار نیمه دوم سال 1395
متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری...
فراخوان فن بازار نیمه دوم سال 1395
کلیه شرکتهای متقاضیِ شرکت در فن بازار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان رونمائی نیمه دوم سال 1395
تجاری سازی در راستای اهداف خود و نیز از سویی با توجه به برگزاری موفقیت آمیز...
فراخوان پذیرش در برنامه شكوفايي دو
پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي مأموريت حمايت از ايجاد كسب و كارهاي...