گالری گالری

اخبار اخبار

مسابقه طراحی مکانیزم فشرده سازی قوطی های آلومینیومی با حمایت پارک علم و فناوری در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران برگزار شد.

شناسه : 70884854

 

12 تیم سه و چهار نفره از دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک پردیس دانشکده های فنی در مسابقه ای با عنوان طراحی  مکانیزمی جهت فشرده سازی قوطی ها ی آلومینیومی به عنوان یکی از تمرین های عملی درس "علم مواد" و مواد و وروش های تولید آلیاژهای سبک به راهنمایی آقای دکتر صادقی روز دوشنبه 29 آبان ماه به رقابت پرداختند.

 

 


این رقابت در قالب حمایت از مسابقات عملی دانشجویی در برنامه جوانه و با حضور تیم داوری متشکل از اعضای هیئت علمی گروه مهندسی مکانیک پردیس دانشکده های فنی، استاد درس و نماینده پارک علم و فناوری برگزار شد  و با توجه به رای داوران در پایان به 3 گروه برتر مسابقه جوایزی از طرف پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اعطا شد. همچنین هزینه های خرید قطعات و ساخت دستگاه های موضوع مسابقه از محل اعتبار مسابقات عملی دانشجویی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تامین شده است و با ارائه فاکتور مطابق دستور العمل هی مربوطه به گروه های دانشجویی پرداخت خواهد شد.


پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي ترويج و توانمندسازي دانشجويان براي حركت در مسير خلاقيت و و تفكر ايجاد كسب و كار مطابق با آئين نامه برنامه جوانه، از مسابقات عملي دانشجويي در راستاي طراحي و تدوين دستاوردهاي فيزيكي با قابليت تجاري سازي که بر اساس حمايت مي‌كند. این مسابقات الزما بر اساس یکی از واحدهای درسی دانشجویان طراحی و برگزار می شود.
 


فراخوان فراخوان

رونمایی از محصولات برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مراسم رونمایی از 9 محصول برتر شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان همكاري در زمينه آموزش کاربردی و مشاوره حرفه ای در كلينيك كسب و كار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران
مركز تجاري سازي پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي توانمند سازي هسته ها و واحدهاي فناور مستقر...
فراخوان جذب سرمایه گذار نیمه دوم سال 1395
متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری...
فراخوان فن بازار نیمه دوم سال 1395
کلیه شرکتهای متقاضیِ شرکت در فن بازار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران...
فراخوان رونمائی نیمه دوم سال 1395
تجاری سازی در راستای اهداف خود و نیز از سویی با توجه به برگزاری موفقیت آمیز...
فراخوان پذیرش در برنامه شكوفايي دو
پارك علم و فناوري دانشگاه تهران در راستاي مأموريت حمايت از ايجاد كسب و كارهاي...