جهت ثبت نام در رونمایی سال 1396، کاربرگ های واقع در سمت راست صفحه را تکمیل و سپس در فرم ثبت نام بارگزاری نمایید. باتشکر

ثبت نام رونمایی سال 1396 ثبت نام رونمایی سال 1396

Text to Identify

رونمایی رونمایی

 

یکی از مهمترین دغدغه های تجاری سازی محصولات و خدمات نوآور، نحوه ارائه محصول به مشتریان و سرمایه گذاران است. از آن جایی که سنگ بنا فعالیت شرکت ها و واحدهای نوپا نوآوری است و نوآوری با توجه به ماهیتش (به خصوص نوآوری های بنیادی) ناشناخته است، نحوه ارائه آن چالش برانگیز است. چرا که بسیاری از مشتریان و سرمایه گذاران نسبت به وجود محصول، ویژگی های آن و حتی گاهی نیاز به محصول اطلاعات کافی ندارند. همچنین نوآوری در برخی موارد پاسخ گوی یک نیاز جدید است که قبلا درک نشده است. از طرفی به دلیل ویژگی های متفاوت سرمایه گذاران و تفاوت در مدل تصمیم گیری آن ها (سود مورد انتظار، میزان ریسک پذیری و ...) نمی توان تنها با مراجعه به یک سرمایه گذار و ارائه محصول، انتظار عقد قرارداد داشت.

فراخوان رونمایی در سال 1396 فراخوان رونمایی در سال 1396

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با هدف حمایت از تجاری سازی شرکت‌های فناور مستقر در پارک و محصولات جدید آنها اولین مراسم رونمایی و فن بازار در سال 1396 را با حضور گسترده و مشارکت مؤثر واحدهای فناور برگزار می نماید.


شرکت‌های فناور دارای محصولات جدید که متقاضی شرکت در این رویداد می‌باشند، میتوانند حداکثر تا تاریخ 15/‏05/‏1396  فرم‌های مربوطه را در سایت پارک تکمیل و بارگذاری نمایند. در ضمن علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانند با کارشناسان مرکز رشد یا واحد تجاری سازی پارک تماس حاصل نمایند.

فراخوان رونمائی نیمه دوم سال 1395 فراخوان رونمائی نیمه دوم سال 1395

واحد تجاری سازی در راستای اهداف خود و نیز از سویی با توجه به برگزاری موفقیت آمیز و استقبال شرکت ها از اولین رونمائی سال 1395 در مهرماه، فرصت دوباره ای را برای شرکت های متقاضی رونمائی در نظر گرفته است. لذا بدینوسیله اعلام می شود،

کلیه شرکتهای متقاضی برای رونمائی از محصولات در نیمه دوم سال 1395، حداکثر تا تاریخ 95/8/20 تقاضای خود را به همراه تکمیل فرم های مربوطه، طبق شرایط اعلامی، به بخش تجاری سازی ارائه دهند.